Wolbar Preciosa dámské zeštíhlující kalhotky béžová

- Výrazně statuhující kalhotky elegantního střihu. - Spodní část zdobí atraktivní krajka, jež má zároveň praktický účel. Zmírňuje stažení hýždí a formuje do ladných křivek. -...
Doporučená nabídka Lanotte.cz

Skladem • Více variantZdarma77 % • 326 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek69 Kč100 % • 502 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 577 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek79 Kč7 677 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč98 % • 145 455 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Značka

Zeštíhlující
Krajkové
Střih
vysoký pas

• Výrazně statuhující kalhotky elegantního střihu.
  • Spodní část zdobí atraktivní krajka, jež má zároveň praktický účel. Zmírňuje stažení hýždí a formuje do ladných křivek.
  • Díky bezešvé technologii úpravy okrajů jsou stahovací kalhotky neviditelné pod oblečením.
  • Horní okraj kalhotek lemuje páska se silikonem, díky které se kalhotky při nošení nerolují.
  • Zesílený bavlněný klín.

Složení:

M 89-92 cm

S 85-88 cm

XL 97-100 cm

XXL 101-104 cm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč98 % • 1 566 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant59 Kč93 % • 11 210 recenzíDalší informace